Designy

Design #16

6. října 2011 v 19:13 | Natashka
[Made by Ralph]


Ahojte, prvně se chci moc omluvit za velkou neaktivitu, ale tenhle týden byl příšerný, a to kvůli škole.. proto jsem nepřidávala. Ale od zítra jsem tady opět jako na koni :D Tak snad mě chápete.. ale důvod proč píši tento článek je jiný, a to nový design blogu. Ipřesto, že Ralph není spokojený :D, já jsem moc, a design se mi hrozně líbí ♥ Určitě tady bude dlouho.. Tak snad budete také spokojeni, a těším se na vaše názory :) Děkuji.

Design #15

31. srpna 2011 v 20:04 | Natashka
[Made by Ralph]


Tak vám představuji první provizorní design na blogu :). Menu tady není, protože jak jsem se již zmínila, design je provizorní a zůstane tady jen pár dní. Pro případ, že by někomu už ten předešlý lezl na nervy, ale doufám že ne ;).. Tak se zatím mějte hezky a přeji příjemný začátek školního roku (pokud to tedy jde příjemně),a brzy můžete čekat kompletní design se vším všudy opět od Ralpha :)

Design #14

18. července 2011 v 15:11 | Natashka
[Made by Ralph]

Ahojky, tak i přesto, že nejsou novinky okolo Blake, tak tady mám jednu novinku týkající se blogu, a to nový design :)).. Po měsíci je tady nový úžasný design, který vytvořil Ralph.. Rozhodně patří k mým nejoblíbenějším designům, které jsem tady měla!. Na designu jsou použity fotky z nového photoshootu Blake, a já tak nějak doufala, že by z těchto fotek jednou mohl být design :). Jsem zvědavána Vaše komentáře, a děkuji Ralphovi =)

Design #13

19. června 2011 v 14:24 | Natashka
[Made by Ralph]

Tak jak jsem už psala předtím, nový design je tady :)) Moc děkuji Ralphovi, je na něm můj oblíbený GG pár :). Doufám, že se Vám taky bude líbit, je takový jiný ♥ Těším se na Vaše názory.

Design #12

7. dubna 2011 v 17:17 | Natashka
[Made by Ralph]

Po nějaké době je zde nový vzhled stránky, který je vytvořen z nového shootu pro Chanel. Myslím, že se mnou budete souhlasit, nebo aspon většina, že je to jeden z nejlepších photoshootů Blake vůbec :).. Design mi vytvořil jako obvykle Ralph, kterému velice děkuji za úžasný design! Jsem velmi spokojená, co říkáte Vy? :)

Design #11

1. března 2011 v 15:45 | Natashka
[Made by Ralph]

Myslím, že ted tady nedokážu popsat, jak moc jsem z tohoto designu našená! Opravdu mi vyrazil dech :)) Strašně moc se mi líbí, a děkuji Ralphovi ♥ Jsem zvědavá na vaše názory :)) Je to docela změna, už dlouho tady nebyl světlý design ;)

Design #10

3. února 2011 v 21:47 | Natashka
[Made by Ralph]
BF
Tak ještě jednou Vás zdravím a pravděpodobně dneska naposledy. Momentálně jsem v menším šoku (myšleno v dobrém samozřejmě :)). Sice jsem věděla, že na blogu bude co nejdříve nový design, ale koukám, že Ralph nakonec vytvořil něco jiného ♥ A tak tady ode dneška bude nový Valentýnský design, který se mi hrozně líbí, dokonce více, než ten původní, který tady měl být :). Moc děkuji Ralphovi, a protože nejsi na icq tak aspon takhle přes blog :D :). A doufám, že se Vám bude líbit a těším se na komentáře! ..

Design #09

5. ledna 2011 v 14:45 | Natashka
[Made by Ralph]
BF
Ahojte, včera jsem se neozvala, protože ani nebylo co přidat.. A dneska mi Ralph nastavil nový design, já ho sice viděla už včera, ale je trošku upravený a je ještě lepší. Ještě jsem tady neměla na blogu design vyloženě se Serenou, a tenhle je i s Blair, jako bonus :D Mě se moc líbí a strašně moc děkuji Ralphovi, že mi ho teda nastavil ♥ Vaše názory ? .)

Design #08

12. prosince 2010 v 19:00 | Natashka
[Made by Ralph]
BF
Zdravím, dnes nejsou novinky, ale alespon můžu zveřejnit článek s novým designem, který udělal Ralph. Doufám, že se Vám bude líbit, protože já jsem opět velmi spokojená :). A moc děkuji Ralphovi. Jsem zvědavá na Vaše názory na design.. Jinak celkově to tady trošku měním, ale ted nemám moc času, takže větší změny budou spíše o prázdninách. XO

Design #07

18. listopadu 2010 v 15:20 | Natashka
[Made by Ralph]
BF
Ikdyž mě předešlý design ještě vůbec neomrzel, tak po nějaké době je na této stránce nový design, který opět vytvořil Ralph. Moc se mi líbí, je v takových příjemných barvách ♥ A jsem moc spokojená, hrozně se mi líbí i design i popisky :)) Doufám, že se Vám taky nový design líbí a děkuji Ralphovi <3

Design #06

10. října 2010 v 22:01 | Natashka
[Made by Ralph]
BF
Zdravím dneska podruhé, a jsem ráda, že Vám můžu po měsíci představit nový design, který opět udělal Ralph. Moc mu za design děkuji, svůj názor už jsem mu napsala, jsem nadmíru spokojená, strašně se mi líbí <3 Doufám, že se vám taky bude líbit, a jsem zvědavá na vaše názory :)

Design #05

9. září 2010 v 17:31 | Natashka
[Made by Ralph]
BF
Zdravím, před chvílí mi Ralph nastavil nový design. Já jsem z něj nadšená, protože vínová je moje nejoblíbenější barva <3. Doufám, že se Vám bude taky líbit, a já moc děkuji Ralphovi za skvělý design a novou ikonku :)) Jsem zvědavá na Vaše komentáře ..

Design #04

24. července 2010 v 16:07 | Natashka
[Made by Ralph]
blakefans
Novinky OPĚT trochu váznou, ale na blogu je nový design už v pořadí čtvrtý. Moc se mi líbí, jako vždy ♥ A opět ho udělal Ralph :)). Moc děkuji, i za menu. Jsem jako vždy velmi spokojená :)). Vaše názory?

Design #03

9. června 2010 v 16:16 | Natashka
[Made by Ralph]
BF
Novinky jako obvykle žádné =D Ale na blogu je ode dneška nový design! Je letní a z nového photoshootu Blake :). Moc se mi líbí, je úžasný, tak snad i vám se budou zamlouvat. Děkuji Ralphovi! ♥

Design #02

10. dubna 2010 v 19:21 | Natashka
[Made by Ralph]
BLAKEFANS
Ráda bych vám představila nový, naprosto úžasný design, který tady opět zůstane určitě dlouho :) Moc se mi líbí, jsem maximálně spokojená, je krásnej opravdu ♥ Líbí se mi ty barvy, fotky a celkově provedení. Doufám, že vám se také líbí a děkuji Ralphovi :)

Design #01

19. února 2010 v 16:01
[Made by Ralph]
Natashka: Tak první design na tomto blogu, po pravdě jsem z něj nadšená. Hrozně se mi líbí a děkuji moc Ralphovi, že ho udělal, je vážně nádherný <3 :)
MiSs_EmMuŠ: Design je naprosto kouzelný :)Barvy a fotky jsou dobře vybrané.Stejně jako Nat děkuju Ralphovi za nádherný design :)
 
 

Reklama